Hieronder kan je meer informatie vinden over de uitstap.
Twijfel zeker niet te lang om in te schrijven, want de plaatsen zijn beperkt!
Ook broers, zussen, partners, vrienden, (groot)ouders, kinderen zonder autisme zijn altijd welkom op de activiteiten. Let op, de inhoud van de activiteit is wel steeds afgestemd op de leeftijdsgroep die hierboven gedefinieerd is.
Samen creëren we een veilige, autismevriendelijke omgeving!
Hierbij beginnen we met een creatieve workshop, genaamd 'Een zine van de 'Kleine Ik' voor de 'Grote Ik'. Daarna kan je op eigen tempo het park bezoeken met audiogids. Je blijft dus zolang je wil!
Met deze activiteit richten we ons op volwassenen met autisme vanaf 21 jaar. Broers, zussen, ouders, andere familieleden of vrienden zijn uiteraard ook steeds welkom!
Meer informatie over de workshop 'Een zine van de 'Kleine Ik' voor de 'Grote Ik'
Kom op 17 mei meewerken aan jouw eigen mini-magazine, waarin je terugblikt op jouw grootste dromen, verlangens en geluksmomenten als kind. Dit visualiseren we dan in een zine met collage, kalligrafie, illustratie… en allerlei artistieke technieken die jou helpen bij het loslaten van ‘dat perfecte eindresultaat’! We streven naar een ontspanningsmoment waarin jij de ruimte hebt om jouw innerlijke kind naar boven te laten komen.
We inspireren ons op het kunstwerk ‘Uncomfortable’ van Koen Vanmechelen: "Een kind zit stram rechtop. Het is naakt, geblinddoekt en beweegt zich niet. Het zoekt naar aanwijzingen over de omgeving waarin het zich bevindt. De zintuigen van het kind proberen de wereld rondom waar te nemen. Het gehoor werkt, de tast ook, evenals het evenwicht en de reuk- en smaakzin. Maar zonder zicht voelt het kind zich toch kwetsbaar. De blinddoek beschermt het kind tegen een omgeving die is aangetast door onbekende en verboden factoren. Wie heeft beslist het kind af te schermen van het heden en de toekomst? En als de blinddoek af gaat, zal het kind dan een betere of slechtere toekomst hebben? Zal het gezichtsvermogen het kind verankeren in slechts één van vele mogelijke werelden? Of is het net de kans dat het zal kunnen zien waardoor het kind zich zo ongemakkelijk voelt?”
De workshop is bedoeld voor volwassenen, die nieuwsgierig zijn om zelf eens een mini-magazine te creëren.
De volgende prijscategorie(ën) zijn van toepassing voor deze activiteit:
Inbegrepen in de prijs:
Om de activiteit voor jou zo goed mogelijk voor te bereiden kan je een kennismakingsgesprek/ intakegesprek reserveren met mij. Hierin leren we elkaar kennen, zodat de drempel voor jou minder groot is om mee te gaan op uitstap. Daarnaast neem ik uitgebreid de tijd om al jouw vragen te beantwoorden.
Dit kennismakingsgesprek is niet verplicht, maar kan een grote meerwaarde bieden voor jou. Dit hoef je uiteraard slechts eenmalig te boeken.
Je kan het kennismakingsgesprek steeds bijboeken bij het inschrijven voor de activiteit. In 2024 wordt opnieuw het grootste deel van de kostprijs van zo’n kennismakingsgesprek betaald door Toerisme Vlaanderen. Hierdoor hoef je slechts €40 te betalen voor een kennismakingsgesprek waarbij ik naar jou kom of slechts €20 voor een online kennismakingsgesprek.