Hotel Mille Colonnes

Leuven heeft wel voor ieder iets in het aanbod, musea in overvloed, cultuur, kunst, architectuur, parken en niet te vergeten… winkels, restaurants en natuurlijk terrasjes!

Hotel Mille Colonnes is perfect voor een bezoek aan Leuven. Het is een kleinschalig hotel met 13 kamers, niet alleen budgetvriendelijk, maar ook gezellig en bovendien centraal gelegen. Het hotel ligt tegenover het bus- en treinstation van de stad Leuven, op 10 minuten wandelen van het marktplein. Het ontbijt is inclusief en wordt opgediend in het restaurant De Klimop, dat ook de lunch en het diner serveert, met een verscheidenheid aan Belgische gerechten.

Parkeren is mogelijk in de directe omgeving van het hotel tegen betaling. Alle kamers zijn rookvrij en halfpension is mogelijk.

Ben je een stadliefhebber? Dan is Mille Colonnes een ideale accommodatie voor jou!

Dit stappenplan werd gerealiseerd in opdracht van Toerisme Provincie Vlaams-Brabant.

ADRES

Martelarenplein 5 – 3000 Leuven

ANDERE INTERESSANTE BESTEMMINGEN

Filter bestemmingen:

Locatie
Locatie
Type
Type
Aanwezige hulpmiddelen
Aanwezige hulpmiddelen
Land
Land